Spotkanie przedświąteczne organizacji [relacja], 21.12.2019

DZIAŁALNOŚĆ TPZW » Rok 2019 » Spotkanie przedświąteczne organizacji [relacja], 21.12.2019

Wczoraj w siedzibie naszego Towarzystwa odbyło się spotkanie przedświąteczne w którym wzięli udział przedstawiciele organizacji pozarządowych działających na polu kulturalnym z terenu powiatu zduńskowolskiego. Życzenia świąteczne i pomyślności na nowy rok złożył zebranym prezes Towarzystwa Przyjaciół Zduńskiej Woli Jarosław Stulczewski.

Podkreślił on również potrzebę większej integracji stowarzyszeń tego typu w naszym regionie, a także jako członek Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, która działa jako ciało doradcze przy Marszałku Województwa Łódzkiego powiedział, że będzie się starał być łącznikiem między zduńskowolskimi organizacjami a Urzędem Marszałkowskim Województwa Łódzkiego. Na koniec przekazał on także serdeczne słowa pozdrowień i życzeń od samego Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Na przesympatycznym spotkaniu gościliśmy prezesów, przewodniczących lub przedstawicieli następujących stowarzyszeń: Towarzystwa Przyjaciół Szadku, Koła Gospodyń Wiejskich w Czechach, Ochotniczej Straży Pożarnej w Czechach, Zduńskowolskiego Stowarzyszenia „Amazonka”, Społecznego Stowarzyszenia Wierzchlas Osiedla Karsznice w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenia Miejska Orkiestra Dęta o Tradycjach Kolejowych w Zduńskiej Woli, Stowarzyszenia Abstynentów Klub Abstynenta im. Jana Pawła II w Czechach, Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział w Zduńskiej Woli, Cechu Rzemiosł Różnych w Zduńskiej Woli i Stowarzyszenia Miłośników Lotnictwa w Zapolicach.  

Partnerem wydarzenia był Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.